ANKETA

Novinky

RSS

RSS

reklama

filmy a seriály CZ Načítaní

SITUAČNÍ KOMEDIE sitcomy.ic.cz

pitbull v tisku

14.10.2001

Krajta si smlsla na pitbulovi

 

Když mu z terária v kalifornském Mercedu přes noc zmizela barmská krajta, nepropadal ještě panice. Horší to bylo, když začal hledat svého ostrého pitbulteriéra. To už raději zavolal policii...

[obrazek]"Obával jsem se, aby ten pes někoho v sousedství nepokousal. Nedokázal jsem ho totiž zkrotit a on už několikrát vystartoval po kolemjdoucích. To jsem ale ještě nevěděl, jak to všechno dopadne," vypověděl Brown.

Policie našla hada po třech hodinách rozsáhlé akce. Spokojeně spal pod domem svého majitele. Když ho Jerry vynesl na denní světlo, zhrozil se: krajta měla v sobě nějaký velký předmět, který nápadně svými rozměry připomínal středně velkého psa.

"Uprostřed těla měla krajta velkou bouli. Pan Brown se pak dlouho snažil nás přesvědčit, že jeho devítiměsíční pes ještě žije a zkoušel jej všelijak dostat ze žaludku toho hada. Ale neuspěl. My jsme nakonec dostali rozkaz, abychom krajtu jako krajně nebezpečného živočicha zabavili. Vždyť slupla patnáctikilového psa jako malinu. Mohla by klidně spořádat i dítě. Tak jsme ji odvezli do nejbližší zoo," uvedl po skončení akce policista Tom Martin.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

21.5.2006

Psím průkopníkem golfu se zřejmě chtěl stát čtyřletý  americký pitbullteriér Damián  - málem ho to stálo život!

Míček, který slupl, totiž nezůstal v jeho tlamě, ale pokračoval jeho trávicím ústrojím dál. Na veterinární klinice v Porubě ho psovi museli tahat až ze žaludku.

 

"Přítel mu házel míček a ten najednou zmizel. Jediné možné vysvětlení bylo, že ho má v sobě," vzpomínala na příhodu Damianova majitelka Andrea Procházková z porubského sídliště. Pittbul se prý ale jen zakuckal. Pak se otřepal a oblíbenou hračku začal shánět, jako by se nic nestalo. Majitelé ale hned zamířili ke zvěrolékaři.

 

"Míček prošel až do žaludku," konstatoval veterinář Jan Nytra, když viděl rentgenové snímky. Operace byla nezbytná. "Kdyby se dostal dále, ucpal by tenké střevo. To by byl problém a zřejmě i konec. Za dva tři dny by pejsek dostal zánět a pošel by na sepsi, otravu," upřesnil veterinář a dodal: "Golfový míček jsem tedy ještě z žádného zvířete nevytahoval." Damian má načas utrum se žraním, dostává umělou výživu infuzemi, ale po operaci se rychle zotavuje. Pozřený golfový míček si jeho majitelé nechají jako odstrašující památku.

Na rentgenovém snímku je cizí předmět v psích útrobách jasně viditelný

Nový Americký žebříček nebezpečných psích plemen

blesk 8.7.08.JPG

pitbull potrhal sve majitele

pitbull potrhal sve

vraha kočky čeká soud

BLESK 5.3.2008.JPG

dupnul kočce na hlavu a...

Blesk 4.4.2008.JPG

Blesk 4.4.2008